Spegelskåp Alterna Ariella XSand, Bredd: 600 mm
4 899 kr
Vald variant
Färg:
Sand
Bredd:
600 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Ariella X
Sand, Bredd: 600 mm
4 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Alterna Ariella X är spegelskåpet för dig som gillar att optimera utrymmet till max. Flexibiliteten i Ariella gör det möjligt att förvara både höga och låga föremål.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Spegelskåp Alterna Ariella X är spegelskåpet för dig som gillar att optimera utrymmet till max. Flexibiliteten i Ariella gör det möjligt att förvara både höga och låga föremål.
Hyllplanen i glas är flyttbara och skåpet har ett eluttag inuti. Dörrarna är mjukstängande och har speglar på båda sidor. Levereras färdigmonterat.
Denna serie kombineras med Alterna Luxor, Gabriella, Isella, Ella, Isabella och Bella.
Denna serie kombineras med Alterna Luxor, Gabriella, Isella, Ella, Isabella och Bella.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8948760 |
| Serie | Ariella X |
| Färg | Sand |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 136 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Spegelskåp |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | MDF/Spånskiva |
| RSK-nr | 8948760 |
| EAN-nr | 7332508103086 |



