Spegelskåp Alterna AriellaGrå, Bredd: 600 mm
4 999 kr
Vald variant
Färg:
Matt Ljusgrå
Bredd:
600 mm

Ariella
Grå, Bredd: 600 mm
4 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Alterna Ariella är spegelskåpet för dig som gillar att optimera utrymmet till max. Flexibiliteten i Ariella gör det möjligt att förvara både höga och låga föremål.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Spegelskåp Alterna Ariella är spegelskåpet för dig som gillar att optimera utrymmet till max. Flexibiliteten i Ariella gör det möjligt att förvara både höga och låga föremål.
Hyllplanen i glas är flyttbara och skåpet har ett eluttag inuti. Dörrarna är mjukstängande och har speglar på båda sidor. Levereras färdigmonterat.
Denna serie kombineras med Alterna Luxor, Gabriella, Isella, Ella, Isabella och Bella.
Denna serie kombineras med Alterna Luxor, Gabriella, Isella, Ella, Isabella och Bella.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8948011 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Ariella |
| Färg | Matt Ljusgrå |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 638 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Dubbel |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Spegelskåp |
| Djup | 136 mm |
| Material | Spånskiva/Spegelglas |
| Dimbar | Nej |
| Låda | Nej |
| RSK-nr | 8948011 |
| EAN-nr | 7332508069481 |
