Spegelskåp Alterna Basic Aqua med SkjutdörrarBxHxD: 598x576x146 mm, Med eluttag, Utan toppbelysning
2 639 kr
Vald variant
Belysning:
Nej
Eluttag:
Ja
Ingår Ljuskälla:
Nej
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Basic Aqua med Skjutdörrar
BxHxD: 598x576x146 mm, Med eluttag, Utan toppbelysning
2 639 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Alterna Basic Aqua i högblank vit är 100 % vattentåligt – det står emot vatten till och med om du skulle behöva borra eller såga i det! Spegelskåpet har två smidiga skjutdörrar och två glashyllor. Finns med eller utan elbox och belysningsramp med två nedåtriktade LED-lampor eller fyra LED-lampor, varav två är placerade på ovansidan av belysningsrampen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Spegelskåp Alterna Basic Aqua i högblank vit är 100 % vattentåligt – det står emot vatten till och med om du skulle behöva borra eller såga i det! Spegelskåpet har två smidiga skjutdörrar och två glashyllor. Finns med eller utan elbox och belysningsramp med två nedåtriktade LED-lampor eller fyra LED-lampor, varav två är placerade på ovansidan av belysningsrampen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8946327 |
| Serie | Basic Aqua |
| Färg | Högblank Vit |
| Bredd | 598 mm |
| Utförande | 2 Dörrar |
| Höjd | 576 mm |
| Djup | 146 mm |
| Yta | Högblank |
| Belysning | Nej |
| Handtag | Ja |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Spegelskåp |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Termoplast |
| RSK-nr | 8946327 |
