Spegelskåp Burlington SM6015
fr.5 995 kr
fr.5 216 krSpara 13 %Kampanj

SM6015
5 216 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Burlington SM6015 är tillverkat i MDF och spegelglas med en generös storlek på 600x750 mm. Den stilrena och tidlösa designen passar utmärkt i badrumsmiljöer med klassisk design. Burlington SM6015 är inte bara en stilfull inredningsdetalj, utan även ett praktiskt förvaringsutrymme. Detta väggmonterade spegelskåp är perfekt för dig som vill skapa ett stilrent badrum med smart förvaring utan att kompromissa på estetik.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Spegelskåp Burlington SM6015 är tillverkat i MDF och spegelglas med en generös storlek på 600x750 mm. Den stilrena och tidlösa designen passar utmärkt i badrumsmiljöer med klassisk design. Burlington SM6015 är inte bara en stilfull inredningsdetalj, utan även ett praktiskt förvaringsutrymme. Detta väggmonterade spegelskåp är perfekt för dig som vill skapa ett stilrent badrum med smart förvaring utan att kompromissa på estetik.
Välj mellan olika färger.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Storlek | 600x750 mm |
| Färg | Blå |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Djup | 152 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 10,2 kg |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| Material | MDF / Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Garanti | 5 år |
