Spegelskåp DuoBad Gripen 130 med LEDMocca Ek
Rek. pris 23 710 kr
23 709 kr
19 679 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mocca
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Gripen 130 med LED
Mocca Ek
19 679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelskåp DuoBad Gripen 130 med LED-belysning är ett stilrent spegelskåp i avskalad skandinavisk anda.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Spegelskåp DuoBad Gripen 130 med LED-belysning är ett stilrent spegelskåp i avskalad skandinavisk anda.
Denna storleken levereras med två dubbelsidiga spegeldörrar. Skåpet har LED front, över och underbelysning och det ingår ett eluttag placerat i skåpet.
Alla badrumsmöbler från DuoBad är färdigmonterade vid leverans. Det enda som återstår är att montera de handtag som du valt just till din möbel.
Alla badrumsmöbler från DuoBad är färdigmonterade vid leverans. Det enda som återstår är att montera de handtag som du valt just till din möbel.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 29522 |
| Serie | Gripen |
| Färg | Mocca |
| Bredd | 1292 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Djup | 120 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Spänning | 260 V |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Effekt | 36 W |
| Energieffektivitet | A |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Materialtyp | Trä/Glas |
