Spegelskåp DuoBad Vilan 80 med LED-belysning
fr.12 620 kr
Välj variant

Vilan 80 med LED-belysning
12 620 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp med över/underbelysning och 1 eluttag. Vilan, en modern serie i tillverkad i massivt lövträ. Finns i tre olika färger, som du kan kombinera till en egen unik inredning.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Spegelskåp med över/underbelysning och 1 eluttag. Vilan, en modern serie i tillverkad i massivt lövträ. Finns i tre olika färger, som du kan kombinera till en egen unik inredning.
Alla badrumsmöbler från DuoBad är färdigmonterade vid leverans.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Färg | Ek, Svart Ek, Vit matt |
| Serie | Vilan |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 113 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Lucka | Ja |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| Material | Trä |
