Spegelskåp Hafa Store LED-Profil
fr.5 220 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Store LED-Profil
5 220 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HafaBeskrivning
Spegelskåp med funktionell belysning med infälld LED-profil eller LED-spots i varmvitt ljus.
Dokument
Recensioner
MoniVerifierad köpare
för 1 år sedanSkåpet var ok men underbelysningen låg i en tunn oskyddad kartong bredvid. Uppsättningen inte perfekt.
+ Utrymme i Spegelskåp
- Inga handtag. Besparingar i o m att man Inte borrar hål för handtag längre. Fast den är så dyr.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1390600H |
| Serie | Store |
| Färg | Antracit, Grå, Vit Matt |
| Bredd | 600, 800, 1000 mm |
| Höjd | 730 mm |
| Djup | 240 mm |
| Belysning | Ja, LED-Profil |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Garanti | 25 år |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | MDF |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 6, 9, 10 W |

