Spegelskåp Ifö SilvaSpegelskåp Ifö Silva 42749 Ljusgrå Ek
5 444 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Ifö Silva spegelskåp i MDF är tack vare sitt fäste roterbart. Skåpet är även praktiskt då det kan användas som en spegel men samtidigt har plats till förvaring, på insidan finns det fem hyllor. Spegelskåpet kan användas i hallen, sovrummet eller andra rum likaväl som i badrummet. Upphängningsbeslag medföljer.
Komplettera med matchande tvättställsskåp från Ifö Silva.
Komplettera med matchande tvättställsskåp från Ifö Silva.
Varumärke
IföBeskrivning
Ifö Silva spegelskåp i MDF är tack vare sitt fäste roterbart. Skåpet är även praktiskt då det kan användas som en spegel men samtidigt har plats till förvaring, på insidan finns det fem hyllor. Spegelskåpet kan användas i hallen, sovrummet eller andra rum likaväl som i badrummet. Upphängningsbeslag medföljer.
Komplettera med matchande tvättställsskåp från Ifö Silva.
Komplettera med matchande tvättställsskåp från Ifö Silva.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, inga skrubbmeddel får användas.
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 42749 |
| Serie | Silva |
| Färg | Ljusgrå Ek |
| Bredd | 325 mm |
| Höjd | 1620 mm |
| Djup | 125 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| RSK-nr | 8973949 |
| EAN-nr | 7391515425895 |


