Spegelskåp Lykke Nordic Original
Rek. pris 3 090 kr
fr.2 290 kr
Se priset!
Välj variant

Nordic Original
2 290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Lykke Nordic Original är ett spegelskåp som är en del utav den avskalade, stilrena och moderna serien Nordic original.
Varumärke
LykkeBeskrivning
Spegelskåp Lykke Nordic Original är ett spegelskåp som är en del utav den avskalade, stilrena och moderna serien Nordic original.
Skåpet kommer med vit insida, två glashyllor samt speglar på insidan utav spegeldörrarna för multifunktion. Spegelskåpet kommer även med integrerad ledbelysning ovanifrån.
Egenskaper
| Varumärke | Lykke |
| Serie | Nordic Original |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 70 mm |
| Höjd | 78 mm |
| Djup | 13 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 25,5 kg |
| Typ | Spegelskåp |
| Energieffektivitet | F |
| Material | MDF |
| Längd | 13 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Bredd | 78 cm |

