Spegelskåp Noro Polo Matt SvartBredd: 900 mm
6 359 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåpet Polo från Noro är en klassisk möbel med ny teknik och moderna funktioner. Linjer och luckval ger en spännande variation av gammalt och nytt. Skåpet är lackerad i matt svart och spegeldörrarna är utrustade med Soft Close-funktion. Spegelskåpet har både över- och underbelysning.
Varumärke
NoroBeskrivning
Spegelskåpet Polo från Noro är en klassisk möbel med ny teknik och moderna funktioner. Linjer och luckval ger en spännande variation av gammalt och nytt. Skåpet är lackerad i matt svart och spegeldörrarna är utrustade med Soft Close-funktion. Spegelskåpet har både över- och underbelysning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 1046 |
| Serie | Polo |
| Färg | Svart |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 225 mm |
| Belysning | Ja |
| Eluttag | Ja |
| Stil | Modern |
| Produkttyp | Spegelskåp |
