Spegelskåp Svedbergs Intro I:et med LED Belysning
Nyhet

Intro I:et med LED Belysning

Beskrivning
Egenskaper
- Energieffektiv LED-belysning 3000 K
- Tåligt, tillverkad i galvaniserad plåt
- Tillverkad med miljövänligt rostskydd och färg
- Två flyttbara hyllor
- Eluttag i skåpets tak
- Svensktillverkad
- 5 års Garanti
- IP44
Om Svedbergs
Svedbergs från Dalstorp erbjuder ett stort sortiment av badrumsprodukter som badrumsmöbler, duschar, badkar, handdukstorkar, speglar och badrumstillbehör. Varje produkt är omsorgsfullt designad för att överträffa kundernas förväntningar när det gäller både kvalitet och estetik. Med Svedbergs kan du skapa ett badrum som kombinerar elegans med funktionalitet.
Rengöring
Rengöring av glaset sker med hjälp av, för badrum och ändamålet avsedda rengöringsprodukter. Avtorkning av ytorna bör ske med frottéhanduk eller annat mjukt material. Använd aldrig rengöringsmedel som har en slipande effekt eftersom de kan repa glasytorna.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Serie | Intro |
| Färg | Grafitgrå, Matt Vit, Sand |
| Bredd | 550, 600 mm |
| Utförande | LED-belysning, Eluttag, 2 hyllor, Skjutdörr |
| Höjd | 730 mm |
| Djup | 170 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| Energieffektivitet | E |
| Spänning | 230 V |
| Form | Rektangulär |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Garanti | 5 år |
| Material | Spegelglas |
| Effekt/prestanda | 20, 18,6 W |
