Spegelskåp Svedbergs Intro
Nyhet
fr.3 895 kr
fr.3 116 krSpara 20 %Kampanj21 tim kvar!
Välj variant

Intro
3 116 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svedbergs Intro är ett stilrent spegelskåp i pulverlackerad plåt som passar perfekt tillsammans med Intro-seriens kommoder. Funktionell förvaring bakom spegeldörrarna och ett uttryck som håller över tid.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Svedbergs Intro är ett stilrent spegelskåp i pulverlackerad plåt som passar perfekt tillsammans med Intro-seriens kommoder. Funktionell förvaring bakom spegeldörrarna och ett uttryck som håller över tid.
Intro spegelskåp
- Tåligt, tillverkad i galvaniserad plåt
- Tillverkad med miljövänligt rostskydd och färg
- Två flyttbara hyllor
- Svensktillverkad
- 5 års Garanti
Om Svedbergs
Svedbergs från Dalstorp erbjuder ett stort sortiment av badrumsprodukter som badrumsmöbler, duschar, badkar, handdukstorkar, speglar och badrumstillbehör. Varje produkt är omsorgsfullt designad för att överträffa kundernas förväntningar när det gäller både kvalitet och estetik. Med Svedbergs kan du skapa ett badrum som kombinerar elegans med funktionalitet.
Rengöring
Rengöring av glaset sker med hjälp av, för badrum och ändamålet avsedda rengöringsprodukter. Avtorkning av ytorna bör ske med frottéhanduk eller annat mjukt material. Använd aldrig rengöringsmedel som har en slipande effekt eftersom de kan repa glasytorna.
- Tåligt, tillverkad i galvaniserad plåt
- Tillverkad med miljövänligt rostskydd och färg
- Två flyttbara hyllor
- Svensktillverkad
- 5 års Garanti
Om Svedbergs
Svedbergs från Dalstorp erbjuder ett stort sortiment av badrumsprodukter som badrumsmöbler, duschar, badkar, handdukstorkar, speglar och badrumstillbehör. Varje produkt är omsorgsfullt designad för att överträffa kundernas förväntningar när det gäller både kvalitet och estetik. Med Svedbergs kan du skapa ett badrum som kombinerar elegans med funktionalitet.
Rengöring
Rengöring av glaset sker med hjälp av, för badrum och ändamålet avsedda rengöringsprodukter. Avtorkning av ytorna bör ske med frottéhanduk eller annat mjukt material. Använd aldrig rengöringsmedel som har en slipande effekt eftersom de kan repa glasytorna.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 285050S |
| Serie | Intro |
| Färg | Grafitgrå, Matt Vit, Sand |
| Bredd | 500, 550, 600 mm |
| Utförande | 2 hyllor, 2 dörrar |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 135 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegelskåp |
| Garanti | 5 år |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
