Spegelskåp Svedbergs Ny-50400 mm. Utan belysning och eluttag.
1 460 kr
1 168 krSpara 20 %Kampanj33 tim kvar!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Ny-50
400 mm. Utan belysning och eluttag.
1 168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Svedbergs Ny-50 är ett stilrent väggskåp för badrummet. Spegelskåpet har en utvikbar dörr.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Spegelskåp Svedbergs Ny-50 är ett stilrent väggskåp för badrummet. Spegelskåpet har en utvikbar dörr.
Dokument
Recensioner
Kaisa KVerifierad köpare
för 1 år sedanBra skåp, men eftersom hyllornas höjd inte går att reglera blir det lite svårt att få in badrumsprylar. Alla hyllor är för låga för att en tandborste stående i mugg ska kunna gå in.
Margareta EVerifierad köpare
för 6 år sedanHar haft skåpet tidigare o gillar det, att dörren är svängbar gör att man lätt kan se sig själv bakifrån, om du har en spegel till förstås. Bra format, snyggt, enkelt.
Maj I T LVerifierad köpare
för 7 år sedanSkåpen var precis som jag förväntat, lagom små och lättöppnade vikdörrar.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 310 |
| Serie | Ny-50 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 140 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 7392533003102 |




