Spegelskåp Svedbergs SarekB: 60 cm, Vit, Med Tvättställsljus, Utan Jordfelsbrytare, Med Eluttag
Rek. pris 8 390 kr
6 293 kr
6 125 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
600 mm
Utförande:
Med Tvättställsljus, Utan Jordfelsbrytare
Eluttag:
Ja
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Sarek
B: 60 cm, Vit, Med Tvättställsljus, Utan Jordfelsbrytare, Med Eluttag
6 125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Svedbergs Sarek är ett stilrent badrumsskåp som har ett rent och avskalat formspråk. Spegelskåpet är flexibelt och praktiskt med två flyttbara hyllor i glas och eluttag i skåpets tak, samt energieffektiv LED-belysning som grundutförande. Sedan kan du även välja om du även vill ha tvättställsbelysning och jordfelsbrytare.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Spegelskåp Svedbergs Sarek är ett stilrent badrumsskåp som har ett rent och avskalat formspråk. Spegelskåpet är flexibelt och praktiskt med två flyttbara hyllor i glas och eluttag i skåpets tak, samt energieffektiv LED-belysning som grundutförande. Sedan kan du även välja om du även vill ha tvättställsbelysning och jordfelsbrytare.
Detta spegelskåp finns att köpa i olika utföranden.
Övrigt
- Energieffektiv LED-belysning 3400 K
- EasyMount upphängning. Snabb, enkel och säker montering av spegelskåpet på väggen
- Enkel el-installation
- Två flyttbara glashyllor i härdat glas
- Eluttag i skåpets tak
- Platsbesparande spegelskåp med 12 cm djup
- Duradry lackprocess
- Svensktillverkad
- 10 års Garanti
- IP 44-certifierad
- Levereras färdigmonterad och tredjepartscertifierad el-komponenter
- Välj med eller utan tvättställsbelysning
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Övrigt
- Energieffektiv LED-belysning 3400 K
- EasyMount upphängning. Snabb, enkel och säker montering av spegelskåpet på väggen
- Enkel el-installation
- Två flyttbara glashyllor i härdat glas
- Eluttag i skåpets tak
- Platsbesparande spegelskåp med 12 cm djup
- Duradry lackprocess
- Svensktillverkad
- 10 års Garanti
- IP 44-certifierad
- Levereras färdigmonterad och tredjepartscertifierad el-komponenter
- Välj med eller utan tvättställsbelysning
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 225060-TL |
| Serie | Sarek |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Med Tvättställsljus, Utan Jordfelsbrytare |
| Höjd | 716 mm |
| Djup | 151 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Energieffektivitet | F |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Spånskiva |
| Hyllor | 2 |
| Låda | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3400 K |
| RSK-nr | 8948438 |
| EAN-nr | 7323100284983 |









