Spegelskåp Svedbergs SkuruBredd: 80 cm, Brun Ask, Med Jordfelsbrytare
17 390 kr
13 912 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun Ask
Bredd:
810 mm
Utförande:
Med Jordfelsbrytare
Eluttag:
Ja
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Skuru
Bredd: 80 cm, Brun Ask, Med Jordfelsbrytare
13 912 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelskåp Svedbergs Skuru är ett stilrent badrumsskåp med LED-belysning och eluttag (230V). Detta skåp har både spegelbelysning längst upp och tvättställsbelysning i nederkant och du kan välja med eller utan jordfelsbrytare. Det har två invändiga hyllor och passar bra i de flesta badrum.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Spegelskåp Svedbergs Skuru är ett stilrent badrumsskåp med LED-belysning och eluttag (230V). Detta skåp har både spegelbelysning längst upp och tvättställsbelysning i nederkant och du kan välja med eller utan jordfelsbrytare. Det har två invändiga hyllor och passar bra i de flesta badrum.
Övrigt
- Ljusstyrka: 780-900 lm
- CRI/RA: >90
- MacAdam: 3 SDCM
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
- Ljusstyrka: 780-900 lm
- CRI/RA: >90
- MacAdam: 3 SDCM
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 426080-JFB |
| Serie | Skuru |
| Färg | Brun Ask |
| Bredd | 810 mm |
| Utförande | Med Jordfelsbrytare |
| Höjd | 725 mm |
| Djup | 190 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Energieffektivitet | F |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | MDF |
| Hyllor | 2 |
| Låda | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 2700-6400 K |
| RSK-nr | 8946044 |
| EAN-nr | 7323100329608 |





