Spegelskåp Svedbergs SkuruBredd: 60 cm, Vit Ask, Med Jordfelsbrytare
14 790 kr
Vald variant
Färg:
Vit Ask
Utförande:
Med Jordfelsbrytare
Bredd:
610 mm
Eluttag:
Ja
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Skuru
Bredd: 60 cm, Vit Ask, Med Jordfelsbrytare
14 790 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Svedbergs Skuru är ett stilrent badrumsskåp med LED-belysning och eluttag (230V). Detta skåp har både spegelbelysning längst upp och tvättställsbelysning i nederkant och du kan välja med eller utan jordfelsbrytare. Det har två invändiga hyllor och passar bra i de flesta badrum.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Spegelskåp Svedbergs Skuru är ett stilrent badrumsskåp med LED-belysning och eluttag (230V). Detta skåp har både spegelbelysning längst upp och tvättställsbelysning i nederkant och du kan välja med eller utan jordfelsbrytare. Det har två invändiga hyllor och passar bra i de flesta badrum.
Övrigt
- Ljusstyrka: 780-900 lm
- CRI/RA: >90
- MacAdam: 3 SDCM
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
- Ljusstyrka: 780-900 lm
- CRI/RA: >90
- MacAdam: 3 SDCM
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 429060-JFB |
| Serie | Skuru |
| Färg | Vit Ask |
| Bredd | 610 mm |
| Utförande | Med Jordfelsbrytare |
| Höjd | 725 mm |
| Djup | 190 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Låda | Nej |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 2700-6400 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | MDF |
| Hyllor | 2 |
| Dimbar | Nej |
| RSK-nr | 8946039 |
| EAN-nr | 7323100329554 |




