Spegelskåp Svedbergs SkuruBredd: 121 cm, Sand, Utan Jordfelsbrytare och Tvättställsljus, Med Eluttag
17 390 kr
13 912 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Sand
Bredd:
1210 mm
Utförande:
Utan Jordfelsbrytare och Tvättställsljus
Eluttag:
Ja
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Skuru
Bredd: 121 cm, Sand, Utan Jordfelsbrytare och Tvättställsljus, Med Eluttag
13 912 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelskåp Svedbergs Skuru är ett stilrent badrumsskåp med LED-belysning och eluttag (230V). Detta skåp har både spegelbelysning längst upp och tvättställsbelysning i nederkant och du kan välja med eller utan jordfelsbrytare. Det har två invändiga hyllor och passar bra i de flesta badrum.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Spegelskåp Svedbergs Skuru är ett stilrent badrumsskåp med LED-belysning och eluttag (230V). Detta skåp har både spegelbelysning längst upp och tvättställsbelysning i nederkant och du kan välja med eller utan jordfelsbrytare. Det har två invändiga hyllor och passar bra i de flesta badrum.
Detta spegelskåp finns att köpa i olika utföranden.
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 422120-S |
| Serie | Skuru |
| Färg | Sand |
| Bredd | 1210 mm |
| Utförande | Utan Jordfelsbrytare och Tvättställsljus |
| Höjd | 725 mm |
| Djup | 190 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 34 kg |
| Typ | Spegelskåp |
| Energieffektivitet | F |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | MDF |
| Hyllor | 2 |
| Låda | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 2700-6400 K |
| EAN-nr | 7323100340207 |



