Spegelskåp Svedbergs Tvilling 65 Metall650 mm. Utan belysning och eluttag.
1 460 kr
1 168 krSpara 20 %Kampanj
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Tvilling 65 Metall
650 mm. Utan belysning och eluttag.
1 168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Klassiskt spegelskåp i metall. Två skjutbara spegeldörrar och två hyllor.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 13 |
| Serie | Tvilling |
| Färg | Vit |
| Bredd | 650 mm |
| Höjd | 395 mm |
| Djup | 125 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 7392533000132 |




