Spegelskåp Vedum Stråken med 2 Luckor
Nyhet
fr.8 064 kr
fr.6 451 krSänkt pris!
Välj variant

Stråken med 2 Luckor
6 451 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Vedum Stråken är ett stilrent spegelskåp med dubbelsidiga dämpade spegelluckor och underbelysning LED. Spegelskåpet är förberett för elinstallation på ovansidan av taket. Två flyttbara hyllor, 230V eluttag och magnetlist ingår. Underbelysningen är dimbar. För överbelysning kan spegelskåpet kombineras med Karleby 600, Nittorp, Pixbo, Dimbo, Nolby, Skyarp och Tornum 600.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelskåp Vedum Stråken är ett stilrent spegelskåp med dubbelsidiga dämpade spegelluckor och underbelysning LED. Spegelskåpet är förberett för elinstallation på ovansidan av taket. Två flyttbara hyllor, 230V eluttag och magnetlist ingår. Underbelysningen är dimbar. För överbelysning kan spegelskåpet kombineras med Karleby 600, Nittorp, Pixbo, Dimbo, Nolby, Skyarp och Tornum 600.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 5256500UV |
| Serie | Free |
| Färg | Vit, Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 600, 900 mm |
| Utförande | Dubbla Luckor |
| Höjd | 737 mm |
| Djup | 150 mm |
| Belysning | Nej |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Spegelskåp |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Form | Rektangulär |
| Spänning | 230 V |
| Material | Ek, MDF |
