Spegelskåp Vedum Stråken med 2 LuckorVit, Bredd: 900 mm
10 818 kr
8 649 krSpara 20 %Kampanj22 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
900 mm

Stråken med 2 Luckor
Vit, Bredd: 900 mm
8 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelskåp Vedum Stråken är ett stilrent spegelskåp med dubbelsidiga dämpade spegelluckor och underbelysning LED. Spegelskåpet är förberett för elinstallation på ovansidan av taket. Två flyttbara hyllor, 230V eluttag och magnetlist ingår. Underbelysningen är dimbar. För överbelysning kan spegelskåpet kombineras med Karleby 600, Nittorp, Pixbo, Dimbo, Nolby, Skyarp och Tornum 600.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelskåp Vedum Stråken är ett stilrent spegelskåp med dubbelsidiga dämpade spegelluckor och underbelysning LED. Spegelskåpet är förberett för elinstallation på ovansidan av taket. Två flyttbara hyllor, 230V eluttag och magnetlist ingår. Underbelysningen är dimbar. För överbelysning kan spegelskåpet kombineras med Karleby 600, Nittorp, Pixbo, Dimbo, Nolby, Skyarp och Tornum 600.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 5256600U |
| Serie | Free |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Utförande | Dubbla Luckor |
| Höjd | 737 mm |
| Djup | 150 mm |
| Belysning | Nej |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | MDF |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Form | Rektangulär |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 7332936054998 |
