Handtag Noro MultiSvart, cc 128 mm
Rek. pris 132 kr
119 kr
100 krSpara 16 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Svart
CC-mått:
128 mm

Multi
Svart, cc 128 mm
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Noro Multi handtag är en handtagsserie för badrum och kök. Handtaget är mycket tunt och är bra att greppa. Finns i olika bredder.
Varumärke
NoroBeskrivning
Noro Multi handtag är en handtagsserie för badrum och kök. Handtaget är mycket tunt och är bra att greppa. Finns i olika bredder.
Recensioner
Charlotte TVerifierad köpare
för 1 år sedanJätte fina handtag, gillar den mattsvarta ytan!
Miroslaw GVerifierad köpare
för 1 år sedanstark, bra utseende och bekväm att använda
+ bra utseende
- brist
Monika ZVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalité och lätta att montera. Lyfte hela badrummet med den lite mer exklusiva finishen (hade plast innan)
+ Tålig
- Fingeravtryck
HerrmanVerifierad köpare
för 2 år sedanFina handtag, men det saknas en mall för att sötta borrhål på rätt ställe.
Susanne HVerifierad köpare
för 4 år sedanSuperfina. Enkla och vackra.
Jan OVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg design och gedigen känsla.
StenVerifierad köpare
för 5 år sedanDessa handtag var de snyggaste av dem som var avpassade till kommoden och jag tyckte att de var tillräckligt snygga.
+ se ovan
Henric LVerifierad köpare
för 6 år sedanSnyggt och rejält handtag.
RolandVerifierad köpare
för 7 år sedanFungerar bra !
Eva M OVerifierad köpare
för 7 år sedanDet är snyggt och greppvänligt.
Bahez sVerifierad köpare
för 7 år sedanJätte fina, väldigt behaglig grepp, bra kvslite
Ronnie Verifierad köpare
för 8 år sedanSnygga! Passar bra till noro fix trend skåp
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320137 |
| Färg | Svart |
| Material | Zinklegering |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 27 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Bredd | 158 mm |
| Serie | Multi |
| Typ | Handtag |
| RSK-nr | 8917700 |
| EAN-nr | 7340032433654 |

