Add-On Temal, 1 x Hylla, 1 x Förvaringskorg, 2 x Städredskap korg, 1 x Slanghållare för Dammsugare
fr.1 540 kr
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Beställningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tillval för högskåp. Add-On, 1 x hylla, 1 x förvaringskorg, 2 x städredskap korg, 1 x slanghållare för dammsugare, 40x58
Varumärke
TemalBeskrivning
Tillval för högskåp. Add-On, 1 x hylla, 1 x förvaringskorg, 2 x städredskap korg, 1 x slanghållare för dammsugare, 40x58
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Färg | Vit |
| Bredd | 400, 450, 500, 550, 600 mm |
| Höjd | 520 mm |
| Djup | 580 mm |
| Vikt | 4,5, 4,8, 5,2, 5,5, 5,9 kg |
| Produkttyp | Förvaring till Högskåp |
| Material | Melaminbelagd spånskiva, Stål |
| Storlek | 40x58, 45x58, 50x58, 55x58, 60x58 cm |
