Add-On Temal, 1 x Hylla, 1 x Förvaringskorg, 2 x Städredskap korg, 1 x Slanghållare för Dammsugare45x58 cm
1 585 kr
Vald variant
Bredd:
450 mm
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Beställningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tillval för högskåp. Add-On, 1 x hylla, 1 x förvaringskorg, 2 x städredskap korg, 1 x slanghållare för dammsugare, 40x58
Varumärke
TemalBeskrivning
Tillval för högskåp. Add-On, 1 x hylla, 1 x förvaringskorg, 2 x städredskap korg, 1 x slanghållare för dammsugare, 40x58
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Art.Nr. | AOP1014560 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 520 mm |
| Djup | 580 mm |
| Vikt | 4,8 kg |
| Typ | Förvaring till Högskåp |
| Storlek | 45x58 cm |
| Material | Melaminbelagd spånskiva, Stål |
| EAN-nr | 6438268795002 |
