Add-On Temal, 1 x Hylla, 2 x Tvättkorg30x38 cm
1 275 kr
Vald variant
Bredd:
300 mm
Vikt:
2,9 kg
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

, 1 x Hylla, 2 x Tvättkorg
30x38 cm
1 275 kr
Beställningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TemalBeskrivning
Tillval för högskåp. Add-On, 1 x hylla, 2 x tvättkorg, 30x28
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Art.Nr. | AO1203040 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 1020 mm |
| Vikt | 2,9 kg |
| Typ | Förvaring till Högskåp |
| Material | Melaminbelagd spånskiva, Stål |
| Djup | 380 mm |
| Storlek | 30x38 cm |
| EAN-nr | 6438268784280 |

