Add-On Temal, 1 x Hylla, 2 x Tvättkorg35x48 cm
1 435 kr
Vald variant
Bredd:
350 mm
Vikt:
3,8 kg
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Beställningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TemalBeskrivning
Tillval för högskåp. Add-On, 1 x hylla, 2 x tvättkorg, 30x28
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Art.Nr. | AO1203550 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 1020 mm |
| Djup | 480 mm |
| Vikt | 3,8 kg |
| Produkttyp | Förvaring till Högskåp |
| Storlek | 35x48 cm |
| Material | Melaminbelagd spånskiva, Stål |
| EAN-nr | 6438268784358 |

