Add-On Temal, 1 x Hylla, 2 x Tvättkorg50x43 cm
1 560 kr
Vald variant
Bredd:
500 mm
Vikt:
4,6 kg
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Beställningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TemalBeskrivning
Tillval för högskåp. Add-On, 1 x hylla, 2 x tvättkorg, 30x28
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Art.Nr. | AO1205045 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1020 mm |
| Djup | 430 mm |
| Vikt | 4,6 kg |
| Produkttyp | Förvaring till Högskåp |
| Storlek | 50x43 cm |
| Material | Melaminbelagd spånskiva, Stål |
| EAN-nr | 6438268784501 |

