Add-On Temal, 1 x TrådHylla för Städskåp
fr.650 kr
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Beställningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TemalBeskrivning
Tillval för högskåp. Add-On, 1 x trådhylla för städskåp, 48
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Färg | Vit |
| Bredd | 302 mm |
| Höjd | 916 mm |
| Djup | 97 mm |
| Vikt | 1,75 kg |
| Produkttyp | Förvaring till Högskåp |
| Material | Melaminbelagd spånskiva, Stål |
| Storlek | 48, 58 cm |

