Sidoljus DuoBad Gripen till Spegel
Rek. pris 2 970 kr
fr.2 969 kr
Se priset!
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidoljus DuoBad Gripen till Spegel LED-ljus armarturer som byggs in i gavlar med dimmerfunktion. Ökar spegelns bredd +36mm. Går ej att eftermontera på befintlig spegel utan måste beställas tillsammans med spegeln. 1 set är 2st LED-armarturer och driver för en komplett spegel.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Sidoljus DuoBad Gripen till Spegel LED-ljus armarturer som byggs in i gavlar med dimmerfunktion. Ökar spegelns bredd +36mm. Går ej att eftermontera på befintlig spegel utan måste beställas tillsammans med spegeln. 1 set är 2st LED-armarturer och driver för en komplett spegel.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Serie | Gripen |
| Färg | Grå, Mocca, Svart, Vit, Vit Ek |
| Belysning | Ja, LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 0,1 kg |
| Produkttyp | Tillval |
| Spänning | 260 V |
| Energieffektivitet | A |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Ek |
| Effekt/prestanda | 12 W |
