Tvättställ Vedum Flow
fr.3 790 kr
fr.3 032 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Tillverkningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Vedum Flow är ett tvättställ med Top Solid-yta i olika utföranden som höger, vänster eller dubbel. Vattenlås Easy Clean ingår.
Varumärke
VedumBeskrivning
Tvättställ Vedum Flow är ett tvättställ med Top Solid-yta i olika utföranden som höger, vänster eller dubbel. Vattenlås Easy Clean ingår.
Recensioner
TeresaVerifierad köpare
för 3 månader sedanBra format, bra mellanstorlek för dubbelhandfat.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Serie | Flow |
| Färg | Vit |
| Bredd | 500, 600, 750, 1000, 1200, 1500, 2000 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 325, 450, 525 mm |
| Tvättställ | Dubbel, Enkel |
| Placering Tvättställ | Centrerat, Dubbel, Höger, Vänster |
| Blandare | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | TopSolid |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
