Tvättställskåp Bathlife Glädje Svart

Glädje Svart

OBS! Kromad bottenventil ingår.
Beskrivning
OBS! Kromad bottenventil ingår.
Dokument
Recensioner
Bra pris. Snyggt.
Vi är nöjda med kommoden, snygg och stilren! Ett stort minus är att lådorna har en väldigt illaluktande doft. Har haft den uppe nu i en månad, men doften vill inte försvinna!
Snygg och prisvärd kommod med porslinshandfat.
Jättefin och bra kvalite.
Har inget att klaga på direkt. Jag hade inte tänkt använda det inbyggda eluttaget så jag drog inte fram någon el, men det visade sig att det sitter en LED-list under skåpet som också går på 230V. LED-belysningen i lådorna går dock på batteri. TÄNK PÅ: Jag köpte till en Bathlife Rena Krom som skulle "passa perfekt". Den passade och jag är nöjd, MEN... Handfatet är ganska smalt, ca 26cm, och utkastet på blandaren är riktat snett utåt. Man blir med andra ord duschad om man vrider på fullt!
snyggt och enkelt. lite rangliga lådor men helt klart värt pengarna.
Vi är hittills, efter några månader, mycket nöjda. Väldigt prisvärd kommod, den är elegant och nätt, snygg i ytan. Plus för alla tillbehör som ingår; eluttag, lampa, inredning osv. Enda man kan ha i åtanke är att lådorna är väldigt grunda, så det går inte att ha något högre än en nagellacksflaska ståendes i dem. Allt måste ligga ner.
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | GLADJE6002MBVWTAB |
| Serie | Glädje |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Dubbel, Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Belysning | Ja |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Material | Mdf |
| Låda | Ja |
| Mjukstängande | Ja |
