Tvättställsskåp Alterna Ella Kompakt med Ariella Porslin TvättställHögblank Vit, B: 613 mm
7 099 kr
6 034 krSpara 15 %Kampanj29 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Högblank Vit
Bredd:
613 mm

Ella Kompakt med Ariella Porslin Tvättställ
Högblank Vit, B: 613 mm
6 034 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Alterna Ella är ett stilrent skåp som levereras med ett tvättställ i porslin. Underskåpen har en pratiskt rymlig, mjukstängande låda. De är tillverkade i en fukttrög spånskiva.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Alterna Ella är ett stilrent skåp som levereras med ett tvättställ i porslin. Underskåpen har en pratiskt rymlig, mjukstängande låda. De är tillverkade i en fukttrög spånskiva.
Obs! Handtag, blandare, bottenventil och vattenlås beställs separat. Levereras färdigmonterat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8913483 |
| Serie | Ella |
| Färg | Högblank Vit |
| Bredd | 613 mm |
| Höjd | 420 mm |
| Djup | 394 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Material | Fukttrög spånskiva/porslin |
| Hål för Blandare | Ja |
| Låda | Ja |
| Antal lådor | 1 |
| RSK-nr | 8913483 |
| EAN-nr | 7332508069887 |
