Tvättställsskåp Alterna Ella med Bänkskiva Kvartskomposit och Runt TvättställFärg Tvättställsskåpet: Högblank Vit, Färg Bänkskiva: Svart, Färg Tvättställ: Svart - B: 606 mm, H: 547 mm, D: 470 mm
13 049 kr
Vald variant
Färg:
Högblank Vit
Bredd:
606 mm
Färg Tvättställ:
Svart
Färg Bänkskiva:
Svart

Ella med Bänkskiva Kvartskomposit och Runt Tvättställ
Färg Tvättställsskåpet: Högblank Vit, Färg Bänkskiva: Svart, Färg Tvättställ: Svart - B: 606 mm, H: 547 mm, D: 470 mm
13 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Alterna Ella levereras med bänkskiva och ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättställ i porslin, dia 415mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag och blandare beställs separat.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Alterna Ella levereras med bänkskiva och ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättställ i porslin, dia 415mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag och blandare beställs separat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8914326 |
| Serie | Ella |
| Färg | Högblank Vit |
| Bredd | 606 mm |
| Höjd | 547 mm |
| Djup | 470 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Svart |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Färg Bänkskiva | Svart |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Bänkskiva | Ja |
| Material | Fukttrög spånskiva/kvartskomposit/porslin |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Antal lådor | 1 |
| RSK-nr | 8914326 |
| EAN-nr | 7332508103758 |
