Tvättställsskåp Alterna Isella 120 med Bänkskiva Kvartskomposit och Rektangulärt TvättställFärg Tvättställsskåpet: Sand, Färg Bänkskiva: Vit, Färg Tvättställ: Svart - B: 1210 mm, H: 737 mm, D: 470 mm
23 899 kr
Vald variant
Färg:
Sand
Färg Tvättställ:
Svart
Färg Bänkskiva:
Vit

Isella 120 med Bänkskiva Kvartskomposit och Rektangulärt Tvättställ
Färg Tvättställsskåpet: Sand, Färg Bänkskiva: Vit, Färg Tvättställ: Svart - B: 1210 mm, H: 737 mm, D: 470 mm
23 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Alterna Isella levereras med bänkskiva och ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättställ i porslin, 455x325x135 mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag beställes separat.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Alterna Isella levereras med bänkskiva och ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättställ i porslin, 455x325x135 mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag beställes separat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8914444 |
| Serie | Isella |
| Färg | Sand |
| Bredd | 1210 mm |
| Höjd | 737 mm |
| Djup | 470 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Svart |
| Placering Tvättställ | Vänster och Höger |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Färg Bänkskiva | Vit |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Antal lådor | 4 |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Bänkskiva | Ja |
| Material | Fukttrög spånskiva/kvartskomposit/porslin |
| Vattenlås | Nej |
| RSK-nr | 8914444 |
| EAN-nr | 7332508104939 |
