Tvättställsskåp Alterna Isella 120 med Bänkskiva Kvartskomposit och Runt TvättställFärg Tvättställsskåpet: Matt Vit, Färg Bänkskiva: Vit, Färg Tvättställ: Vit - B: 1210 mm, H: 737 mm, D: 470 mm
23 899 kr
Vald variant
Färg:
Matt Vit
Färg Tvättställ:
Vit
Färg Bänkskiva:
Vit

Isella 120 med Bänkskiva Kvartskomposit och Runt Tvättställ
Färg Tvättställsskåpet: Matt Vit, Färg Bänkskiva: Vit, Färg Tvättställ: Vit - B: 1210 mm, H: 737 mm, D: 470 mm
23 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Alterna Isella levereras med bänkskiva och ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättställ i porslin, dia 415 mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag beställes separat.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Alterna Isella levereras med bänkskiva och ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättställ i porslin, dia 415 mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag beställes separat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8914425 |
| Serie | Isella |
| Färg | Matt Vit |
| Bredd | 1210 mm |
| Höjd | 737 mm |
| Djup | 470 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Färg Bänkskiva | Vit |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Antal lådor | 4 |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Bänkskiva | Ja |
| Material | Fukttrög spånskiva/kvartskomposit/porslin |
| Vattenlås | Nej |
| RSK-nr | 8914425 |
| EAN-nr | 7332508104748 |
