Tvättställsskåp Alterna Isella Tvättkorg med Tvättställ PorslinHögblank Vit, Placering Tvättställ: Höger
27 899 kr
Vald variant
Färg:
Högblank Vit
Placering Tvättställ:
Höger

Isella Tvättkorg med Tvättställ Porslin
Högblank Vit, Placering Tvättställ: Höger
27 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Alterna Isella med två intregrerade tvättkorgar och med tvättställ. Välj om du vill ha din ho till höger eller vänster. Tvättkorgar finns placerade i 30 skåpen. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag och blandare beställs separat.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Alterna Isella med två intregrerade tvättkorgar och med tvättställ. Välj om du vill ha din ho till höger eller vänster. Tvättkorgar finns placerade i 30 skåpen. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag och blandare beställs separat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8914748 |
| Serie | Isella |
| Färg | Högblank Vit |
| Bredd | 1213 mm |
| Höjd | 610 mm |
| Djup | 464 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Höger |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| Antal lådor | 4 |
| Hål för Blandare | Ja |
| Material | Fukttrög spånskiva/porslin |
| RSK-nr | 8914748 |
| EAN-nr | 7332508108319 |
