Tvättställsskåp Ballingslöv KC100 Lessmore med 2 LådorOstronbeige
12 895 kr
10 316 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Ostronbeige
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

KC100 Lessmore med 2 Lådor
Ostronbeige
10 316 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Ballingslöv KC100 Lessmore med minimalistisk stil ger ditt badrum en modern look. Detta färdigmonterade tvättställskåp levereras med två mjukstängande trälådor och korkmatta i ett lådfack. Den övre lådan är indelad i mindre fack för alla småsaker som man behöver i ett badrum. Den nedre lådan är indelad i större fack.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Tvättställsskåp Ballingslöv KC100 Lessmore med minimalistisk stil ger ditt badrum en modern look. Detta färdigmonterade tvättställskåp levereras med två mjukstängande trälådor och korkmatta i ett lådfack. Den övre lådan är indelad i mindre fack för alla småsaker som man behöver i ett badrum. Den nedre lådan är indelad i större fack.
Detta tvättställ är tillverkat av 19 mm målad MDF.
OBS! Tvättställ och handtag ingår ej.
OBS! Tvättställ och handtag ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | KC100LM646605 |
| Serie | Lessmore |
| Färg | Ostronbeige |
| Bredd | 994 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Djup | 449 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | MDF |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |




