Tvättställsskåp Ballingslöv KC80 Lessmore med 2 LådorPeppargrå
12 170 kr
9 736 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Peppargrå
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

KC80 Lessmore med 2 Lådor
Peppargrå
9 736 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Ballingslöv KC80 Lessmore med en minimalistisk stil ger ditt badrum en modern look. Detta färdigmonterade tvättställskåp levereras med två mjukstängande trälådor och korkmatta i ett lådfack. Den övre lådan är indelad i mindre fack för alla småsaker som man behöver i ett badrum. Den nedre lådan är indelad i större fack.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Tvättställsskåp Ballingslöv KC80 Lessmore med en minimalistisk stil ger ditt badrum en modern look. Detta färdigmonterade tvättställskåp levereras med två mjukstängande trälådor och korkmatta i ett lådfack. Den övre lådan är indelad i mindre fack för alla småsaker som man behöver i ett badrum. Den nedre lådan är indelad i större fack.
Detta tvättställsskåp är tillverkad av målad 19 mm MDF.
OBS! Tvättställ och handtag ingår ej.
OBS! Tvättställ och handtag ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | KC80LM616602 |
| Serie | Lessmore |
| Färg | Peppargrå |
| Bredd | 794 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Djup | 449 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | MDF |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |




