Tvättställsskåp Ballingslöv KH100 Lessmore med 1 LådaVarmgrå
11 890 kr
9 512 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Varmgrå
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

KH100 Lessmore med 1 Låda
Varmgrå
9 512 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Ballingslöv KH100 Lessmore är ett stilrent tvättställsskåp med hel front. Tvättställsskåpet har en stor låda och en liten mindre innanförliggande låda för smart förvaring.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Tvättställsskåp Ballingslöv KH100 Lessmore är ett stilrent tvättställsskåp med hel front. Tvättställsskåpet har en stor låda och en liten mindre innanförliggande låda för smart förvaring.
Detta tvättställsskåp är tillverkat av 19 mm målad MDF.
OBS! Tvättställ och handtag ingår ej.
OBS! Tvättställ och handtag ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | KH100LM846624 |
| Serie | Lessmore |
| Färg | Varmgrå |
| Bredd | 994 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Djup | 449 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | MDF |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |


