Tvättställsskåp Ballingslöv KH80 Lessmore med 1 LådaVarmgrå
11 175 kr
8 940 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Varmgrå
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

KH80 Lessmore med 1 Låda
Varmgrå
8 940 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Ballingslöv KH80 Lessmore är ett stilrent tvättställsskåp med hel front. Tvättställsskåpet har en stor låda och en liten mindre innanför liggande låda för smart förvaring.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Tvättställsskåp Ballingslöv KH80 Lessmore är ett stilrent tvättställsskåp med hel front. Tvättställsskåpet har en stor låda och en liten mindre innanför liggande låda för smart förvaring.
Detta tvättställsskåp är tillverkad av målad 19 mm MDF.
OBS! Tvättställ och handtag ingår ej.
OBS! Tvättställ och handtag ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | KH80LM846624 |
| Serie | Lessmore |
| Färg | Varmgrå |
| Bredd | 794 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Djup | 449 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | MDF |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |


