Tvättställsskåp Bathlife Eufori Svart
fr.8 699 kr
fr.4 349 krSpara 50 %Kampanj42 tim kvar!
Välj variant

Eufori Svart
4 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Bathlife Eufori Svart ger en stilren känsla med sin svarta halvmatta yta och släta lådfronter, tillverkad av MDF. Tvättstället är i vitt porslin. Skåpet ger snygg och smart förvaring i de två lådorna (4 lådor i bredd 1200 mm) som är mjukstängande. Tvättställskåpet har inbyggd belysning som drivs med AA-batteri (ingår ej) och även eluttag (230 V).
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tvättställsskåp Bathlife Eufori Svart ger en stilren känsla med sin svarta halvmatta yta och släta lådfronter, tillverkad av MDF. Tvättstället är i vitt porslin. Skåpet ger snygg och smart förvaring i de två lådorna (4 lådor i bredd 1200 mm) som är mjukstängande. Tvättställskåpet har inbyggd belysning som drivs med AA-batteri (ingår ej) och även eluttag (230 V).
Övre kanten på luckan är snedställd för att lådorna ska vara lätta att öppna. Tvättställsskåp Eufori finns i flera olika bredder.
Möbeln levereras färdigmonterad och med en kromad bottenventil.
OBS! Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Möbeln levereras färdigmonterad och med en kromad bottenventil.
OBS! Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Dokument
Recensioner
TinaVerifierad köpare
för 3 år sedanBra och rustik badrumsinredning. Belysning i lådorna vilket är ett plus
+ Kvaliteten
- Inget
Agnes WVerifierad köpare
för 4 år sedanMariuszVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket prisvård, jag är supernöjd
Conny EVerifierad köpare
för 5 år sedanEnligt oss snyggt och lättskött. Det som drar ner från ett toppbetyg är att indatslådorna är ett par centimeter mindre än själva lådan, gör att de åker bort och fram samt att man inte utnyttjar lådans fulla volym. Även glidskenorna känns "billiga", händer flr ofta att lådan inte glider in till botten då man stänger utan stannar någon centimeter innan den bottnar.
+ Snyggt och lättstädat porslin.
- Dålig dämpning på glidskenorna
ToppenVerifierad köpare
för 6 år sedanEnkel, snygg & modern. Stort plus för porslinet som ingår i priset
Matthew J LVerifierad köpare
för 7 år sedanSnyggt och bra design
Susanne H BVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg badrumsmöbel med underlåta där toarullar kan stå m.m annat. Övre lådan lite mindre djup, belysning finns om möjligt
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | EUFORI6002MBVWTAB |
| Serie | Eufori |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600, 800, 1200 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Dubbel, Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Yta | Halvmatt |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Belysning | Ja |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Material | Mdf |
| Låda | Ja |
| Mjukstängande | Ja |
| Antal lådor | 2, 4 |
