Tvättställsskåp Dansani Mido+ 44 cmB: 800 mm, Svart Struktur, med 2 Lådor
7 775 kr
Vald variant
Färg:
Svart Struktur
Bredd:
800 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Mido+ 44 cm
B: 800 mm, Svart Struktur, med 2 Lådor
7 775 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Dansani Mido+ är ett elegant och modernt tvättställsskåp som levereras med aluminiumfärgad botten och hylla.
Varumärke
DansaniBeskrivning
Tvättställsskåp Dansani Mido+ är ett elegant och modernt tvättställsskåp som levereras med aluminiumfärgad botten och hylla.
Skåpstomme i 16 mm slät melaminbelagd spånplatta med ABS-kanter. Skåpen levereras monterade inklusive justeringsbeslag för väggmontering och vitt bakstycke på vita högskåp och aluminiumfärgad bakstycke på övriga färger. 5 mm glashyllor med polerade kanter levereras som standard till alla skåp. Dansani har hållbar kvalitet på alla sätt och ger 5 års garanti mot fabrikationsfel.
Mido+ är välkänd Dansani-kvalitet och funktionalitet till mycket förmånligt pris. Mido+ är ett överskådligt sortiment som har funktionell design och material som ger möjlighet att utnyttja utrymmet maximalt samt gott om förvaringsutrymme med höga tvättställsskåp som gör det perfekt för inredning av mindre badrum.
Mido+ är välkänd Dansani-kvalitet och funktionalitet till mycket förmånligt pris. Mido+ är ett överskådligt sortiment som har funktionell design och material som ger möjlighet att utnyttja utrymmet maximalt samt gott om förvaringsutrymme med höga tvättställsskåp som gör det perfekt för inredning av mindre badrum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | P15-1029 |
| Serie | Mido+ |
| Färg | Svart Struktur |
| Bredd | 800 mm |
| Utförande | 2 Lådor |
| Höjd | 576 mm |
| Djup | 440 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| EAN-nr | 5713804236838 |
