Tvättställsskåp Duravit L-Cube1300 mm
32 535 kr
Vald variant
Bredd:
1300 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
BlandareTvättställsblandare Sanova Orta Piputsprång: 100mm
2 070 krVattenlåsVattenlås Duravit Utrymmessparande
608 krBottenventilBottenventil LH med Push-Open Bottenventil LH med Push-Open Krom
285 kr
L-Cube
1300 mm
32 535 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp L-Cube från Duravit är ett stilrent möbelpaket i minimalistisk design och en vit, högblank yta. Paketet består av ett underskåp med två lådor och ett handfat. Skåpets lådor har pushopen-funktion vilket gör att du får ett modernt intryck och slipper köpa till handtag. Övre lådan med håltagning för vattenlås och kåpa. Tvättstället är gjort av porslin och levereras med hål för blandare och överfyllnadsskydd.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställsskåp L-Cube från Duravit är ett stilrent möbelpaket i minimalistisk design och en vit, högblank yta. Paketet består av ett underskåp med två lådor och ett handfat. Skåpets lådor har pushopen-funktion vilket gör att du får ett modernt intryck och slipper köpa till handtag. Övre lådan med håltagning för vattenlås och kåpa. Tvättstället är gjort av porslin och levereras med hål för blandare och överfyllnadsskydd.
Komplettera ditt tvättställsskåp med blandare, vattenlås och bottenventil.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | LC2336100022K |
| Serie | L-Cube |
| Färg | Vit Högblank |
| Bredd | 1300 mm |
| Höjd | 567 mm |
| Djup | 490 mm |
| Tvättställ | Dubbel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Garanti | 5 år |

