Tvättställsskåp Gustavsberg Artic Small 33 cmSvart Ask, med Vitt Tvättställ, Höger
Rek. pris 6 855 kr
5 240 kr
Se priset!
Vald variant
Belysning:
Nej
Färg:
Svart Ask
Färg Tvättställ:
Vit
Placering Tvättställ:
Höger
Eluttag hörnEluttag Gustavsberg 220 V
309 krBadrumsspegelSpegel Gustavsberg Artic Small med Belysning
2 119 kr
Artic Small 33 cm
Svart Ask, med Vitt Tvättställ, Höger
5 240 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Gustavsberg Artic Small 33 cm är ett stilrent, praktiskt tvättställsskåp med lucka för tyst och mjuk stängning. Du kan välja om du vill köpa ditt tvättställsskåp med eller utan tvättställ.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Tvättställsskåp Gustavsberg Artic Small 33 cm är ett stilrent, praktiskt tvättställsskåp med lucka för tyst och mjuk stängning. Du kan välja om du vill köpa ditt tvättställsskåp med eller utan tvättställ.
Lådorna är fullt utdragbara vilket ger dig en komplett översikt över alla saker som förvaras i lådorna.
Komplettera med spegel/spegelskåp, tvättställsblandare och snygga beslag.
Övrigt
- Möbelpaket med skåp och tvättställ
- Skåp levereras monterat
- Tvättställ i hygieniskt, hållbart och tätsintrat sanitetsporslin
- Vattenlås och bottenventil ingår ej
- Kompletteras med handtag
- Dörr med Soft Close för mjuk stängning
- Vändbar dörr för höger-eller vänsterhängning
- Öppning i skåpet för avlopp mot golv
- Material: fukttrög spånskiva klassad för badrum
Rengöring
Badrumsmöbler från Gustavsberg är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Komplettera med spegel/spegelskåp, tvättställsblandare och snygga beslag.
Övrigt
- Möbelpaket med skåp och tvättställ
- Skåp levereras monterat
- Tvättställ i hygieniskt, hållbart och tätsintrat sanitetsporslin
- Vattenlås och bottenventil ingår ej
- Kompletteras med handtag
- Dörr med Soft Close för mjuk stängning
- Vändbar dörr för höger-eller vänsterhängning
- Öppning i skåpet för avlopp mot golv
- Material: fukttrög spånskiva klassad för badrum
Rengöring
Badrumsmöbler från Gustavsberg är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB71ACVC34TK01R |
| Serie | Artic |
| Färg | Svart Ask |
| Bredd | 360 mm |
| Höjd | 625 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Höger |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 14,5 kg |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Vattenlås | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Material | MDF |
| Bottenplatta ingår | Nej |
| RSK-nr | 8912473 |
| EAN-nr | 7391530084107 |


