Tvättställsskåp Hafa East Vit900 mm
9 325 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp i vit högglans med tvättställ i porslin. Lådorna har mjukstängande lådskenor och integrerade handtag.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställsskåp i vit högglans med tvättställ i porslin. Lådorna har mjukstängande lådskenor och integrerade handtag.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. Hafas produkter är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger Hafa dig alltid 5 års garanti på alla sina badrumsprodukter. Läs mer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1542192 |
| Serie | East |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Stil | Modern |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| EAN-nr | 7330027046105 |


