Tvättställsskåp Hafa Go 450Svart
Rek. pris 2 790 kr
1 933 kr
1 928 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Go 450
Svart
1 928 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp i sammetsmatt lack i svart eller vitt med mjukstängande lucka som ger generös förvaring. Tvättställsskåpet är enkelt att installera för en person med skena på vägg.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställsskåp i sammetsmatt lack i svart eller vitt med mjukstängande lucka som ger generös förvaring. Tvättställsskåpet är enkelt att installera för en person med skena på vägg.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1580001 |
| Serie | Go |
| Färg | Svart |
| Bredd | 430 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Djup | 294 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Garanti | 25 år |
| Material | MDF |
| RSK-nr | 8906778 |
| EAN-nr | 7330027103525 |





