Tvättställsskåp Hafa Original Svart Fanér1200
13 266 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Hafa Original Svart Fanér med tre lådor och istället för handtag öppnas lådorna med push-open funktion. Tvättställ i porslin ingår.
Varumärke
HAFABeskrivning
Tvättställsskåp Hafa Original Svart Fanér med tre lådor och istället för handtag öppnas lådorna med push-open funktion. Tvättställ i porslin ingår.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. Hafas produkter är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger Hafa dig alltid 5 års garanti på alla sina badrumsprodukter. Läs mer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
| Art.Nr. | 1542624 |
| Serie | Original |
| Färg | Svart |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Stil | Klassisk |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| EAN-nr | 7330027089744 |

