Tvättställsskåp Hafa Original Vit1200 Vitmålad fanér
13 266 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Hafa Original Vit är ett komplett tvättställsskåp med tvättställ i porslin. Tvättställskåpet har tre lådor med push-open-funktion. Tvättställsskåp Hafa Original Vit finns i fler bredder.
Varumärke
HAFABeskrivning
Tvättställsskåp Hafa Original Vit är ett komplett tvättställsskåp med tvättställ i porslin. Tvättställskåpet har tre lådor med push-open-funktion. Tvättställsskåp Hafa Original Vit finns i fler bredder.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. Hafas produkter är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger Hafa dig alltid 5 års garanti på alla sina badrumsprodukter. Läs mer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
| Art.Nr. | 1542622 |
| Serie | Original |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Stil | Klassisk |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| EAN-nr | 7330027082981 |

