Tvättställsskåp Hafa Style med TvättställB: 610 mm, Brun Ek
9 995 kr
Vald variant
Färg:
Brun Ek
Bredd:
610 mm

Style med Tvättställ
B: 610 mm, Brun Ek
9 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Hafa Style med porslinstvättställ är ett tvättställskåp i en stilren och modern look.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställsskåp Hafa Style med porslinstvättställ är ett tvättställskåp i en stilren och modern look.
Tvättstället har en stor ho och kommoden kommer med integrerade handtag. Lådorna har mjukstängning med fullutdrag som gör innehållet lättåtkomligt.
Badrumsskåpet är enkelt att installera med väggskena och justerbara upphängningsbeslag. Det är dessutom förberett för både vägg- och golvavlopp.
Hafa Style tvättställsskåp finns i vit matt och i flera bredder. Komplettera med blandare, bottenventil, vattenlås samt eluttag.
Rengöring
Rengör med fuktig trasa och eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier.Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger Hafa dig alltid 5 års garanti på alla sina badrumsprodukter.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Badrumsskåpet är enkelt att installera med väggskena och justerbara upphängningsbeslag. Det är dessutom förberett för både vägg- och golvavlopp.
Hafa Style tvättställsskåp finns i vit matt och i flera bredder. Komplettera med blandare, bottenventil, vattenlås samt eluttag.
Rengöring
Rengör med fuktig trasa och eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier.Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger Hafa dig alltid 5 års garanti på alla sina badrumsprodukter.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1391140 |
| Serie | Style |
| Färg | Brun Ek |
| Bredd | 610 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Djup | 465 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Handtag | Nej |
| Stil | Modern |
| Vikt | 37 kg |
| Bottenventil | Nej |
| Certifiering | EN14688 |
| Ytbehandling | Melaminbelagd |
| Hängning | Justerbara upphängningsbeslag med väggskena |
| Antal lådor | 2 |
| Material | Spånskiva, Porslin |
| Mjukstängande | Ja |
| Garanti | 25 år |
| EAN-nr | 7330027180052 |







