Tvättställsskåp Ifö Sense 2 Lådor Lågt Tvättställ
Rek. pris 11 839 kr
fr.7 820 kr
fr.7 153 krSänkt pris!
Välj variant

Sense 2 Lådor Lågt Tvättställ
7 153 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Tvättställsskåp Ifö Sense 2 Lådor Lågt Tvättställ är ett komplett möbelpaket med underskåp, två mjukstängande lådor och ett tvättställ. Förberedd för VVS-installation utan extra håltagning. Inredning, rakt grepp i aluminium, vattenlås och justerbart upphängningsbeslag ingår. Tvättstället har god avställningsyta och upphöjd bakkant, färdigmonterat underskåp.
Varumärke
IföBeskrivning
Tvättställsskåp Ifö Sense 2 Lådor Lågt Tvättställ är ett komplett möbelpaket med underskåp, två mjukstängande lådor och ett tvättställ. Förberedd för VVS-installation utan extra håltagning. Inredning, rakt grepp i aluminium, vattenlås och justerbart upphängningsbeslag ingår. Tvättstället har god avställningsyta och upphöjd bakkant, färdigmonterat underskåp.
Ifö Sense badrumsmöbler
Ifö Sense är deras mest flexibla möbelserie någonsin. Det breda sortimentet gör att den passar lika bra i det lilla såväl som i det stora badrummet. De färdigmonterade skåpen finns i en mängd bredder, djup, färger och varianter vilket gör att du kan skräddarsy dem efter just din stil. Skåpen är UV-lackade och tillverkade i fuktsäker MDF som är speciellt anpassad för badrumsmiljön.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Blandare ingår ej
Ifö Sense är deras mest flexibla möbelserie någonsin. Det breda sortimentet gör att den passar lika bra i det lilla såväl som i det stora badrummet. De färdigmonterade skåpen finns i en mängd bredder, djup, färger och varianter vilket gör att du kan skräddarsy dem efter just din stil. Skåpen är UV-lackade och tillverkade i fuktsäker MDF som är speciellt anpassad för badrumsmiljön.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Blandare ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Serie | Sense Pro |
| Färg | Vit |
| Bredd | 615, 915 mm |
| Höjd | 595 mm |
| Djup | 470 mm |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 37, 42 kg |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Låda | Ja |
| Material | Porslin |

