Tvättställsskåp Ifö Sense SSMP CompactTvättställsskåp Ifö Sense SSMP 60 Compact
Rek. pris 11 839 kr
7 026 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
600 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Sense SSMP Compact
Tvättställsskåp Ifö Sense SSMP 60 Compact
7 026 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
IföBeskrivning
Ifö Sense SSMP Compact i MDF och vit färg är ett komplett tvättställsskåp med två mjukstängande lådor och tvättstället Ifö Sense. Tvättstället har upphöjd bakkand och goda avställningsytor. Lådorna öppnas med ett rak grepp i aluminium som ingår. Inredning, vattenlås och justerbart upphängningsbeslag medföljer. Tvättställsskåpet finns att köpa i bredderna 600 och 900 mm. Tvättställsblandare medföljer inte men kan köpas till separat som tillval.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 47390 |
| Serie | Sense Pro |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 580 mm |
| Djup | 366 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| RSK-nr | 8915473 |
| EAN-nr | 7391515432879 |


